Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Europejska Unia Kobiet promuje przedsiębiorców

Redaktor admin on 14 Wrzesień, 2011 dostępny w Prasa. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz do tego wpisu

Europejska Unia Kobiet – Sekcja Polska (EUK – SP) stała się partnerem konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Wiceprzewodnicząca EUK, pani Aleksandra Łukomska – Smulska została członkiem jego Kapituły. Warto w tym miejscu przypomnieć, iż Patronem tego konkursu jest poseł Adam Szejnfeld, przewodniczący sejmowej Komisji Przyjazne Państwo.

Niekomercyjny plebiscyt gospodarczy WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców ma na celu upowszechnienie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. Tegoroczna, XIV edycja konkursu o WIKTORIĘ ma charakter ogólnopolski i przeznaczona jest dla podmiotów gospodarczych mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Prawo do nominacji firm do konkursu posiada organizator konkursu, samorząd terytorialny i samorząd gospodarczy. Wszyscy przedsiębiorcy zostaną powiadomieni o nominacjach, a ci którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie zostaną poproszeni o złożenie odpowiednich dokumentów w “Zeszycie Konkursowym”. Na ich podstawie Kapituła Konkursu wyłoni laureatów w piętnastu kategoriach.

(Źródło: http://www.euk-sp.pl)

Komentarz

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)