Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Czas na swój biznes

Redaktor admin on 20 Grudzień, 2011 dostępny w Konkursy. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

1 grudnia 2011 roku równolegle wystartowały dwie kolejne edycje konkursów Zacznij.biz: „Nauka – ukryty potencjał biznesu” oraz „Twój biznes w nowej odsłonie”. Ideą konkursów jest promocja przedsiębiorczości, pomoc w przygotowaniu biznesplanów i pozyskiwaniu inwestorów dla najlepszych pomysłów.

Pierwszy z konkursów: „Nauka – ukryty potencjał biznesu” skierowany jest do środowisk akademickich: pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na kierunkach technicznych, chcących komercjalizować swój innowacyjny pomysł. Drugi, zatytułowany: „Twój biznes w nowej odsłonie” skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw o dużym potencjale wzrostu, działających na rynku w oparciu o rozwiązania z sektora High Tech, poszukujących kapitału na rozwój oraz wdrożenie nowych technologii.

Nagrodą dla najlepszych jest możliwość zainteresowania swoim pomysłem potencjalnych inwestorów. Udział w konkursie to również niepowtarzalna okazja dla pomysłodawców, aby wziąć udział w towarzyszących konkursowi bezpłatnych spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów współpracujących z Lewiatan Business Angels. Dzięki nim uczestnicy kompleksowo przygotują biznesplan, a także zdobędą wiedzę i umiejętności, dotyczące skutecznej prezentacji pomysłu przed inwestorem.

Zgłoszenia do konkursów przyjmowane są za pomocą formularzy dostępnych na www.zacznij.biz.pl od 1 grudnia 2011 r. do 22 stycznia 2012 r.

Do udziału w pierwszej edycji konkursu zgłoszono niemal 200 projektów. Organizatorzy liczą na kolejne dobre pomysły. Najbardziej obiecujące spośród zgłoszonych w obu tegorocznych Konkursach zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w maju 2012 roku.

Organizatorem Konkursów jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Konkursy realizowane są w ramach projektu pt. „Aktywizacja i podnoszenie kompetencji podmiotów rynku aniołów biznesu w Polsce” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Priorytet 3 – Kapitał dla innowacji, Działanie 3.3  – Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP, Poddziałanie 3.3.1 – Wsparcie dla Instytucji Otoczenia Biznesu.

Źródło: http://sukcespisanyszminka.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)