Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

„21 DNI PRZEBUDZENIE”

Redaktor admin on 4 Marzec, 2016 dostępny w Po godzinach. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

„21 DNI PRZEBUDZENIE” – AUDIOBOOK OLGI KOZIEROWSKIEJ JUŻ JEST!

Jak w 21 dni odkryć siebie na nowo? Posłuchaj, podejmij wyzwanie i uwierz, że możesz więcej!

21 DNI PRZEBUDZENIE to zbiór 21 zadań do samodzielnego wykonania. Na każdy dzień Olga Kozierowska przygotowała inne wyzwanie. Rozpoczynamy od wprowadzenia porządku. Gdy przestrzeń wokół nas jest już wolna od rozpraszaczy i przeszkadzaczy, zaczyna się prawdziwa praca. Podczas kolejnych dni będziemy uczyć się m.in. jak brać odpowiedzialność za własne szczęście, uwalniać się od zazdrości, złych wspomnień i negatywnych przekonań na własny temat, jak uczyć się być wdzięcznym, wybaczać i prosić o pomoc. Olga Kozierowska tłumaczy, co zrobić, by otworzyć się na nowe doświadczenia. – Możliwości i okazje przychodzą do nas co dziennie, jednakże mamy tendencję do ich niezauważania lub zamykania się na nie – wyjaśnia.

21 DNI PRZEBUDZENIE to efekt własnych doświadczeń autorki.

Jeśli znalazłaś się w podobnym miejscu i nie masz pomysłu, jak z niego ruszyć, 21 motywacji i zadań zebranych w audiobooku pomogą odnaleźć w sobie energię do działania. Dadzą też konkretne narzędzia do zmiany. A przede wszystkim przekonają, że zawsze masz wybór – tylko od ciebie zależy, czy zmienisz podejście do samej siebie i otworzysz się na nowe możliwości.

A zatem do dzieła! Uwierz w siebie i w to, że możesz więcej niż myślisz, że możesz.

Audiobook Olgi Kozierowskiej dostępny jest już w sprzedaży w Audioteka.pl

źródło: http://sukcespisanyszminka.pl/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)