Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Konkurs „EuroStaż”

Redaktor admin on 1 Czerwiec, 2016 dostępny w Konkursy, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

UWAGA, masz 19 – 26 lat? Jeśli tak, to masz szansę na odbycie płatnego stażu w Parlamencie Europejskim w Brukseli! Staż będziesz mógł odbyć w PE w biurze posła Adama Szejnfelda, albo w biurze innej osoby z polskiej delegacji EPL.

Na zainteresowanych czeka 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim, 32 wyjazdy studyjne i 300 dodatkowych nagród. Nie czekaj – weź udział w konkursie! Masz szanse na zdobycie doświadczenia i wiedzy w najważniejszych instytucjach Unii Europejskiej, a zarazem poznać życie w stolicy Zjednoczonej Europy.

Konkurs „EuroStaż” jest podzielony na trzy etapy:

  1. Etap I trwa do 10 czerwca. Wejdź na stronę www.eurostaz.pl i wypełnij test sprawdzający podstawową wiedzę o Unii Europejskiej. Do etapu II awansuje po 50% najlepszych uczestników z każdego województwa.
  2. Etap II potrwa od 14 czerwca do 4 lipca i będzie miał charakter regionalny. Zadaniem będzie napisanie pracy na wskazany przez organizatorów temat. Do kolejnego etapu awansuje po 10 uczestników z każdego województwa.
  3. 3. Etap III potrwa od 16 lipca do 5 sierpnia i będzie polegał na wyłonieniu drogą głosowania na Facebooku 16 laureatów, którzy wyjadą na płatny staż do Parlamentu Europejskiego. Nagrody dodatkowe w konkursie to 32 wizyty studyjne oraz 300 nagród niespodzianek.

Nie wiesz, czy Ci się uda? Nie martw się, po prostu sprawdź to! To nic nie kosztuje. Przekonaj się, że Bruksela jest na wyciągnięcie ręki. Płatny staż to doskonała okazja, by pod okiem merytorycznej kadry w międzynarodowym otoczeniu poznać, jak działają unijne instytucje. Wejdź: www.eurostaz.pl Masz czas tylko do 10 czerwca, więc nie zwlekaj! Do wygrania są wyjazdy studyjne do Brukseli, nagrody rzeczowe, ale przede wszystkim 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim.

Więcej informacji na stronie www.eurostaz.pl a także w mich biurach:

Belgia: Joanna Jeżyk, tel. +32 2 283 77 76; adres e-mail: joanna.jezyk@europarl.europa.eu

Polska: Marta Łasak, tel. +48 602 738 542; adres e-mail: biuro@szejnfeld.pl

Polecam również kontakt z krajowym Koordynatorem Konkursu EuroStaż z ramienia Biura Krajowego Platformy Obywatelskiej RP: Paweł Włodek, tel. +48 516 149 547.

Joanna Jeżyk

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

Bruksela – Strasburg

https://www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)