Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

30. rocznica programu Erasmus

Redaktor admin on 26 Styczeń, 2017 dostępny w Po godzinach, Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Parlament Europejski zainaugurował obchody 30. rocznicy programu Erasmus. Program powstał w 1987 roku, stając się niezwykle istotnym elementem zwiększania umiejętności, szans na zatrudnienie i wszechstronnego rozwoju młodych Europejczyków. Od swego powstania zmienił życie ponad 3 milionów studentów na Starym Kontynencie! Erasmus pozwala na poznawanie nowych miejsc, języków, ludzi, rozwój takich cech i umiejętności, jak rozwiązywanie problemów, samodzielność, mobilność czy adaptacyjność. W dzisiejszych czasach właśnie na to szczególną uwagę zwracają pracodawcy.

Erasmus to jednak nie tylko wsparcie studentów i pracowników naukowych, ale także szkoleniowców, kadry edukacyjnej, osób pracujących z młodzieżą, wolontariuszy i, o czym niewielu wie, przedsiębiorców! Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców, którego jestem ambasadorem, daje przyszłym i początkującym biznesmenom możliwość uczenia się oraz pozyskiwania kontaktów branżowych od doświadczonych osób prowadzących małe firmy w innych państwach europejskich.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)