Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Dzień samorządu terytorialnego

Redaktor admin on 27 Maj, 2018 dostępny w Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Jako były samorządowiec, burmistrz i radny, ale i jako dzisiaj fan naszych pięknych Małych Ojczyzn, z okazji tradycyjnie obchodzonego w dniu 27 maja „Dnia Samorządu Terytorialnego”, pragnę złożyć wszystkim samorządowcom serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia.  Nam natomiast, mieszkańcom polskich gmin i miast życzę, abyśmy nadal mogli się w naszym kraju cieszyć z wolności samorządnych gmin, powiatów i województw. Aby jednak tak się stało licznie musimy pojawiać się za kilka miesięcy przy urnach wybierając najlepszych z najlepszych, tych oddanych ideałom wolności, demokracji i praworządności. Bez tych bowiem wartości nie będzie rozwoju i dobrej przyszłości dla naszych dzieci.

Dziękując za owocną współpracę życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Adam Szejnfeld

Poseł do Parlamentu Europejskiego

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)