Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Kobieta na zakupach

Redaktor admin on 21 Grudzień, 2011 dostępny w Kawiarenka. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Jest to pierwszy i jedyny taki raport w Polsce. Poddano w nim analizie preferencje zakupowe Polek, jak często kupują i czym kierują się przy podejmowaniu decyzji, a także ile, gdzie i na co wydają. To zbiór fachowych analiz, wartościowych artykułów i zabawnych felietonów.

- O e-commerce mówi się wiele, to ostatnio bardzo popularny temat. Ten raport to jednak coś więcej. Tutaj mowa o kobietach i kobiecych zakupach. Skupiono się na analizie preferencji zakupowych polskich kobiet, a nie na branży e-commerce jako takiej. Raport poszerzono o szczegółowy ranking najlepszych sklepów w sieci, a także o eksperckie artykuły i subiektywne felietony – mówi Wojciech Błażałek, Prezes Zarządu Feminet Sp. z o.o.

Dlaczego powstał raport?

Dział Moda na portalu We-Dwoje.pl jest jedną z większych baz informacji i zdjęć najmodniejszych kolekcji ubrań i obuwia w Polsce. Każdego sezonu aktualizowany jest o 6000-7000 nowych zdjęć odzieży dostępnej w sklepach na terenie całego kraju.
- W codziennej pracy często spotykamy się z zapytaniami użytkowników chcących kupić produkty dostępne na naszych stronach. Stało się to inspiracją dla nas do stworzenia kompleksowego raportu dotyczącego zakupów w Sieci – mówi Wojciech Błażałek -  Stąd też AdRun.pl, na zlecenie Feminet Sp. z o.o., wydał  specjalny raport i ranking sklepów, nazwany KobietaNaZakupach.pl

Raport ten to ciekawa publikacja. Oprócz artykułów napisanych przez fachowców, zajmujących się branżą e-commerce, pojawia się nowe spojrzenie na tematykę kobiecych zakupów. W raporcie skupiono się na polskim rynku i na zakupach robionych przez polskie kobiety. Szczegółowo przeanalizowano ich preferencje. Opracowano ranking najlepszych internetowych sklepów dla kobiet, które oceniono przez pryzmat wielu szczegółowych kryteriów. Kupując w tych sklepach ma się pewność, że zakupy te będą zgodne z oczekiwaniami i bezpieczne. Raport obfituje w bardzo ciekawe artykuły dotyczące szeroko pojętej tematyki e-commerce napisane przez ekspertów w swojej dziedzinie. Urozmaicają go felietony stworzone przez kobiety, które przedstawiają ich subiektywne spojrzenie na ten temat.
Raport KobietaNaZakupach.pl przygotowany przez AdRun.pl na zlecenie Feminet Sp. z o.o. to jedyny raport w Sieci poruszający tematykę e-commerce z perspektywy kobiecych zakupów. Skierowany do właścicieli sklepów internetowych, reklamodawców, osób zainteresowanych branżą e-commerce oraz wszystkich, którzy chcą zrozumieć dlaczego kobiety kochają zakupy. To swoisty przewodnik dla kobiet, które 90% swojego budżetu przeznaczają na zakupy, jak i tych, które dopiero uczą się korzystać z możliwości, jakie dają im sklepy online.
Bardzo inspirująca lektura dla każdego!

Źródło: http://sukcespisanyszminka.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)