Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

O zrównaniu wieku emerytalnego rozmowa

Redaktor admin on 8 Marzec, 2012 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Elżbieta Fornalczyk oraz poseł Adam Szejnfeld byli gośćmi Gazety Wyborczej, w programie Agnieszki Kublik.  Program dotyczył m.in. kwestii wydłużenia oraz zrównania wieku emerytalnego.

Goście Pani Redaktor Kublik dyskutowali na temat reformy emerytalnej oraz problemów związanych z bezrobociem wśród młodych osób. Zdaniem gości samo wydłużenie wieku emerytalnego nie rozwiąże problemów emerytalnych.  Nie mniej jednak podniesienie wieku emerytalnego jest potrzebne. Inne państwa Unii Europejskiej wprowadziły już podobne reformy, które z powodzeniem funkcjonują.

Za 30 lat będziemy pracować inaczej. Nie ulega wątpliwości, że razem z wydłużaniem wieku emerytalnego będą musiały być przeprowadzone inne programy, które wspomogą reformę. Musimy patrzeć te reformę i jej okoliczności przez pryzmat przyszłości, a nie teraźniejszości – mówił poseł Adam Szejnfeld.

Nie ulega wątpliwości, że reforma emerytalna jest potrzebna. Rząd musi przeprowadzić szereg zmian w obecnym systemie, po to, by przyszli emeryci mogli żyć na godnym, europejskim poziomie.

Program zobaczyć można na stronie:

http://wyborcza.pl/12,107323,7993368,Rozmowy_Agnieszki_Kublik.html

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)