Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Kobieta na szczycie międzynarodowego koncernu

Redaktor admin on 3 Sierpień, 2012 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Ma 38 lat. Od czterech lat utrzymuje się na liście 50 najbardziej wpływowych  kobiet w biznesie magazynu “Fortune”. Marissa Mayer została nową prezes internetowego koncernu YAHOO.

Ukończyła Uniwersytet Stanfordzki. W 2009 roku Illinois Institute of Technology nadał jej tytuł doktora honoris causa. W Google została zatrudniona w 1999 roku jako jeden z pierwszych 20 pracowników i jako pierwsza kobieta-inżynier. Jest najmłodszą osobą, która znalazła się na corocznej liście 50 najpotężniejszych kobiet biznesu magazynu Fortune. Jest pracoholiczką i nie rusza na wakacje bez laptopa, ale zapewnia, że udaje jej się zachować równowagę pomiędzy pracą a rodziną. Mayer ogłosiła na Twitterze, że w październiku urodzi swoje pierwsze dziecko. Mayer ma pomóc Yahoo! wyjść z wielkiego kryzysu i pokonać Google na rynku amerykańskim. Jako osoba, która 12 lat pracowała u konkurencji, z pewnością wie jak tego dokonać.

Źródło: http://www.sukcespisanyszminka.pl/inspiracje/kobiety-sukcesu/item/3536-ceo-w-wydaniu-kobiecym

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)