Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Pewność siebie to podstawa

Redaktor admin on 1 Październik, 2012 dostępny w Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Rusza jesienna kampania na rzecz wzmacniania wewnętrznej pewności siebie kobiet oparta na przełomowym programie “Codziennie Pewna Siebie”

Czasami całymi latami kreujemy zewnętrzną pewność siebie a w środku jesteśmy kruche i niepewne. Jak pokazują wyniki badań, taka sytuacja dotyczy ponad 90 % kobiet.

Wewnętrzna pewność siebie stanowi podstawę naturalnej pewności siebie, którą emanujemy na zewnątrz. Co to oznacza? Jeśli chcesz być postrzegana jako osoba pewna siebie, potrzebujesz przede wszystkim zbudować wewnętrzne poczucie pewności siebie. To ono decyduje o tym, jak się czujesz sama ze sobą, jak siebie traktujesz.
Jeśli dotąd poświęcałaś uwagę budowaniu zewnętrznej pewności siebie, czas zwrócić się do wnętrza. To tam czekają na Ciebie nieodkryte skarby: wiedza o tym kim jesteś i kim chcesz być, emocje dające napęd Twoim dążeniom i planom, siła wewnętrzna niezbędna do podążania własną drogą.
Zrób zdecydowany krok w kierunku życia, o jakim marzysz! Zacznij świadomie budować stabilną, wewnętrzną pewność siebie, która pozwoli Ci żyć tak jak tego pragniesz i doświadczyć poczucia spełnienia w każdej dziedzinie życia.

W ramach kampanii czekają na Ciebie (obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona):

2 października 2012 Nowość! Dwugodzinny mini-warsztat “Codziennie Pewna Siebie”. Poznaj przełomową metodę wzmacniania pewności siebie, z której skorzystało już ponad 400 kobiet i zainspiruj się do budowania wewnętrznej pewności siebie. Godz. 18:30-20:30.

13-14 października 2012 dwudniowy warsztat “Codziennie Pewna Siebie” Zbuduj stabilną, wewnętrzną pewność siebie i naucz się naturalnie ją pokazywać na zewnątrz.

Indywidualne sesje wzmacniające pewność siebie – czyli program warsztatu “Codziennie Pewna Siebie” w formie indywidualnej. Zalety: pracujesz kiedy chcesz na indywidualnych spotkaniach z trenerką, sesje w 100 % dostosowane do Twoich potrzeb. Czas trwania: 3 spotkania po 1,5 godziny w odstępie jednego lub dwóch tygodni.

Pierwszy na rynku coaching wzmacniania pewności siebie wg programu “Codziennie Pewna Siebie” (nowość!). Zalety: w pełni indywidualna praca nad Twoim własnym celem, coach towarzyszy Ci w dokonywaniu zmian w wybranym przez Ciebie obszarze i inspiruje do korzystania z pełni Twoich możliwości, pomaga wzmocnić pewność siebie tak, abyś mogła doświadczać poczucia spełnienia w każdej dziedzinie życia. Gwarancja satysfakcji: umów się na pierwszą sesję, jeśli nie spełni ona Twoich oczekiwań, będziesz mogła zrezygnować z dalszej pracy nie ponosząc żadnych kosztów.

Artykuł “3 praktyczne rady jak zbudować wewnętrzną pewność siebie”.

Codzienne inspiracje na fan page’u “Codziennie Pewna Siebie” na Facebooku.

Spotkania z kobietami, które podobnie jak Ty, są świadome siebie i chcą się rozwijać.
Weź udział w jesiennej kampanii wzmacniania pewności siebie i zrób świadomy krok w kierunku życia, o jakim marzysz!

Źródło: http://sukcespisanyszminka.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)