Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Ruszył konkurs – Twarze Przedsiębiorczości

Redaktor admin on 18 Wrzesień, 2014 dostępny w Konkursy. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

W ramach siódmej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce, 15 września 2014 r., rusza ogólnopolski konkurs “Twarze Przedsiębiorczości”. Celem konkursu jest wyróżnienie tych przedsiębiorców, którzy na co dzień nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, mimo że ich działalność godna jest najwyższego uznania, a także podniesienie świadomości społecznej na temat pozytywnej roli przedsiębiorców w życiu społecznym i gospodarczym.

Zgłoszenia w dwóch kategoriach: “Młody Przedsiębiorca” i “Firma wspierająca młodych” przyjmowane są do 10 października. W trzeciej kategorii, ”Instytucja wspierająca przedsiębiorczość”, wyróżniona zostanie jedna z dziesięciu nominowanych przez jury konkursowe instytucji państwowych lub organizacji pozarządowych. Uroczyste nagrodzenie laureatów nastąpi 18 listopada, podczas inauguracji VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce.

Więcej na: http://www.twarzeprzedsiebiorczosci.pl/konkurs.html

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)