Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

PARADA RÓWNOŚCI 2018

Redaktor admin on 8 Czerwiec, 2018 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

W sobotę, 9 czerwca, ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości – przemarsz wszystkich tych, którzy i które domagają się Polski otwartej i tolerancyjnej. Ten tęczowy dzień zacznie si już o godzinie 12:00, kiedy to pod Pałacem Kultury i Nauki stanie Miasteczko Równości. Jest to kolorowy piknik, podczas którego będą miały okazję zaprezentować się wszelkie organizacje pozarządowe i nasi partnerzy. Będziecie mogli najeść się smakołyków w strefie gastronomicznej, wrzucić na luz w strefie chilloutu lub porozmawiać przy stoiskach z przedstawicielami organizacji pozarządowych, działającymi w obszarze grup mniejszościowych. Więcej o wystawcach i stoiskach tworzących Miasteczko Równości przeczytacie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Około godziny 15:00 ruszy przemarsz. Szerokimi ulicami Warszawy przejadą platformy pełne radości, muzyki i różnych atrakcji. Kolejność zostanie wyłoniona miesiąc przed, w wyniku losowania, aby wszystkie osoby mogły bawić się wraz ze swoją ulubioną organizacją. Parada wyruszy i zakończy się pod Pałacem Kultury i Nauki.

Po marszu organizatorzy zapraszają na otwarty koncert. Organizatorom zależy aby wszystkie osoby, bez względu na swój status ekonomiczny, mogły wspólnie bawić się i czerpać radość z Najpiękniejszego Święta Równości, dlatego też koncert jest darmowy. W jego trakcie wciąż będzie czynne Miasteczko Równości. Wszyscy, którzy nie zdążyli tego zrobić przed przemarszem, będą mogli zaopatrzyć się w jedzenie i picie, porozmawiać z wystawcami lub kupić coś na ich stoiskach.

Źródło: http://www.paradarownosci.eu/pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)