Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Unia Europejska w Moim Regionie

Redaktor admin on 28 Czerwiec, 2018 dostępny w Porady. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

„Unia Europejska w Moim Regionie”. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym EUROPA W MOIM REGIONIE:

Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Europa w moim regionie, w ramach którego prezentowane są przykłady projektów finansowanych ze środków UE w całej Europie.

Co musisz zrobić?

Poszukaj unijnych projektów, zrób ciekawe zdjęcia i wyślij je na konkurs! Do zgłoszenia potrzebne są dwie fotografie: pierwsza ma przedstawiać projekt, a druga tablicę informującą o finansowaniu ze środków UE. Użyj swojej wyobraźni! Prześlij obie fotografie na platformę.

Spośród wszystkich prac wybrane zostanie 30 najlepszych, z których powstanie mobilna wystawa pokazywana w całej Europie.

Kto może uczestniczyć?

W konkursie może wziąć udział każdy stały rezydent UE lub rezydent kraju ubiegającego się o członkostwo (Albania, Bośnia i Hercegowina, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii, Kosowo, Czarnogóra, Serbia, i Turcja). Z udziału w konkursie wykluczeni są pracownicy i najbliżsi krewni pracowników promotora lub odpowiednio jego spółki dominującej, spółki zależnej bądź spółki powiązanej, jak również wszystkie inne osoby związane z tym konkursem.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18. roku życia.

Tylko zdjęcia?

Dopuszczalne są kolaże — fotografie projektu sfinansowanego ze środków UE w formie kolekcji — czyli dwa zdjęcia (lub większa liczba zdjęć) ułożone obok siebie w ciekawy sposób.

Do udziału w konkursie nie kwalifikują się fotomontaże — fotomontaże zawierają odrębne wizerunki połączone w jeden, zmieniające w ten sposób znaczenie oryginału.

Fotografie mogą podlegać edycji, dopuszczalne jest zastosowanie filtrów. Dozwolone są fotografie zrobione przy użyciu różnych metod (tj. długi czas naświetlania, stackowanie) oraz zastosowanie efektów wbudowanych w aparat.

Prace należy składać w terminie do 31 sierpnia 2018 r., godz. 23.59.

Więej informacji: http://ec.europa.eu/regional_policy/sources/informing/euinmyregion/2018/photo_contest_termsconditions_pl.pdf

#EUinmyRegion #Konkurs #Fundusze #UniaEuropejska #UE #Fotografia #Region

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)