Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

2+2=4. Tak jest i oby tak w Polsce zostało…

Redaktor admin on 3 Wrzesień, 2018 dostępny w Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

To już kolejny rok deformy oświaty PiS. Kolejny raz uczniowie dowiedzą się pisowskiej wersji historii. Część z nich będzie musiała douczać się materiału w domu, bo w szkole przeładowany program nauczania nie wystarcza na i tak liczne godziny lekcyjne… i wiele innych trudności.
Pomimo wielu problemów na starcie inauguracji roku szkolnego 2018/2019, życzę Wam, Drodzy Uczniowie, aby szkoła była dla Was miejscem odkrywania i rozwijania talentów. Twórzcie świat wzajemnego zrozumienia, szacunku i poznania. To właśnie przed Wami stoi szansa zbudowania lepszej przyszłości bez nienawiści, opartej na merytorycznej wiedzy i wspieranej przez uniwersalne wartości zjednoczonej Europy.
U progu nowego roku szkolnego pragnę życzyć wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom satysfakcji z wypełniania misji przewodników życiowych młodych ludzi, radości z dużych i małych sukcesów oraz wielu pomysłów pozwalających przekształcić szkołę w miejsce przyjazne i bezpieczne. Życzę Państwu i sobie, aby przy rozwiązywaniu problemów współczesnej edukacji głos pedagogów był słyszalny i uwzględniany na wszystkich szczeblach władzy.
2+2=4. Tak jest i oby tak zostało..
Adam Szejnfeld
Poseł do Parlamentu Europejskiego

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)