Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Aleksandra Dulkiewicz – Prezydent Gdańska

Redaktor admin on 4 Marzec, 2019 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Oficjalnie – Aleksandra Dulkiewicz została wybrana na prezydentkę Gdańska i to z olbrzymią przewagą! Frekwencja w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska wyniosła aż 48,67%. Aleksandra Dulkiewicz otrzymała 82,22 %, zaś jej przeciwnicy otrzymali – Grzegorz Braun 11,86 %, Marek Skiba 5,92 %.  Jest to więc to wygrana w cuglach! Aleksandra Duliewicz została więc pierwszą kobietą prezydentem Gdańska.

Trzeba zaznaczyć, że te wybory były szczególne. Odbyły się po tragedii jaka wydarzyła się podczas tegorocznego finału WOŚP. Aleksandra Dulkiewicz zaznaczyła, że wynik wyborów jest dużym kredytem zaufania i ogromny ciężar odpowiedzialności. Zaznacza też, że chce kontynuować program swojego poprzednika, zamordowanego Pawła Adamowicza. – Wiem, że ta niedziela wyborcza dla wielu z nas była kolejnym etapem oswajania smutku po stracie. Kochane gdańszczanki, kochani gdańszczanie, proszę o konstruktywną krytykę, proszę o wsparcie i pomoc. Ale proszę też o to, żebyśmy, tak jak w ciągu tych ostatnich siedmiu tygodni, umieli być wspólnotą, żebyśmy nadal w tym trwali, żebyśmy byli lepsi dla siebie – podkreśliła.

źródło: tok.fm zdjecie: profil na FB @A.Dulkiewicz

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)