Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Zjazd Liderów PO w Chodzieży.

Redaktor admin on 22 Wrzesień, 2020 dostępny w Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Na zaproszenie senatora Adama Szejnfeld, szefa Okręgu Pilskiego PO i wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Wielkopolsce, w dniu 21 września br. zjechali do Chodzieży liderzy Platformy z 11 powiatów tworzących Okręg Pilski. Tematami posiedzenia była sytuacja w Platformie Obywatelskiej, kryzys w Prawie i Sprawiedliwości oraz trudna sytuacja społeczna i gospodarcza obywateli związana z trwającą epidemią. Wymieniono także poglądu na temat kontrowersyjnych ustaw, jakie były ostatnio przedmiotem obrad Sejmu, a które trafią teraz do Senatu. Nie abstrahowano także od analizy możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji politycznej w Polsce, łącznie z możliwymi, choć na dzisiaj mało prawdopodobnymi, przedterminowymi wyborami.

Anna Karmowska
Dyrektor Biura Senatorskiego
Biuro Adama Szejnfelda
64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4
Tel. +48 602 738 542.
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.comPoselSzejnfeld
www.twitter.comszejnfeld
www.instagram.com
www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Anna KarmowskaDyrektor Biura SenatorskiegoBiuro Adama Szejnfelda64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4Tel. +48 602 738 542.www.szejnfeld.plwww.kobiecastronazycia.plwww.facebook.comPoselSzejnfeldwww.twitter.comszejnfeldwww.instagram.comwww.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)