Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

To już 17 lat Polski w Unii Europejskiej

Redaktor admin on 1 Maj, 2021 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Mija niemalże 250 lat od pierwszych rozbiorów Polski i ponad 100 lat od wybuchu I wojny światowej. Te lata to okres przelanych w naszym kraju łez i krwi. Dlatego dająca od ponad 60. lat pokój i bezpieczeństwo Unia Europejska była marzeniem wielu pokoleń Polaków. Spełniło się ono w dniu 1 maja 2004 r. Od tego dnia jesteśmy znów częścią demokratycznej rodziny państw naszego kontynentu. Członkostwo w Unii jest jednym z największych sukcesów naszej drogi od socjalizmu ku demokracji, którą kroczymy od 1989 roku.

#UniaEuropejska #Polska #KomisjaEuropejska #EPP #EPL #ParlamentEuropejski #UE #PlatformaObywatelska #PolskaWUE #PolacyZaUE #PE #UEdlaPolski #Zostajemy #ZepsuliCięPolsko #EUdlaPolski #PolskaWUE #Zostajemy #PolacyZaUE #PolesForEU #Euro #WspólnaWalutaEuro #StrefaEuro #MyChcemyUnii #RacjonalnaPolska #GorszySort #WolneSadyWolneWyboryWolnaPolska #EPP #EPL #PE #ParlamentEuropejski #PlatformaObywatelska #PO #SilniRazem

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)