Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Niższe podatki, wyższe płace! Kiedy wygra Koalicja Obywatelska… praca będzie się opłacać!

Redaktor admin on 17 Lipiec, 2023 dostępny w Po godzinach. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Polecam stronę internetową “Niższe podatki, wyższe płace”:
https://obnizymypodatki.info/, która pozwala wyliczyć, ile można zyskać po podniesieniu kwoty wolnej od podatku do 60 tysięcy złotych, co deklaruje Platforma Obywatelska.

Koalicja Obywatelska proponuje podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 60 000 zł, dzięki czemu Polki i Polacy zaoszczędzą w skali roku nawet 3600 zł. Szczegółowe informacje o programie Niskie podatki – wyższa pensja, wraz z najczęściej zadawanymi pytaniami, znajdują się na stronie internetowej obnizymypodatki.info
Wpisując do kalkulatora swoje zarobki oraz rodzaj umowy, można wyliczyć, ile można by zyskać rocznie oraz w skali miesiąca w wyniku podwyższenia kwoty wolnej od podatku. W taki sposób dowiadujemy się, że np. ratownik medyczny zarabiający od lipca 5 965 zł miesięcznie zaoszczędzi blisko 3500 zł. Z kolei nauczycielowi dyplomowanemu z dochodem 4 550 zł brutto, w portfelu zostanie 1694 zł.

W czasach szalejącej drożyzny, inflacji oraz horrendalnych podwyżek składki zdrowotnej i ZUS-u dla przedsiębiorców, radykalne obniżenie podatków to propozycja, na która czekają Polacy – a skorzystają z niej zarówno wszyscy pracujący, jak i samotne matki czy emeryci. Praca musi się opłacać.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)