Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

„Z natury najlepsze”.

Redaktor admin on 28 Maj, 2024 dostępny w Wydarzenia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia odpowiedzi.

Targi Produktu Lokalnego w Wieleniu – „Z natury najlepsze” – to już niemal tradycja w Gminie Wieleń. Tym razem bowiem na terenie Bulwarów Nadnoteckich odbyła się już VII edycja tej bardzo ciekawej inicjatywy.

Wydarzenie jest świetną okazją do zapoznania się z działalnością i ofertami lokalnych przedsiębiorców, ale nie tylko. Swoją ofertę prezentują tu także miasto i jego jednostki organizacyjne, czy Koła Gospodyń Wiejskich.

Tegoroczną imprezę hucznie rozpoczęto od wjazdu motocyklistów ze Stowarzyszenia PCT RIDERS. Nie zabrakło też atrakcji w postaci licznych występów dzieci z wieleńskich szkół.
W Targach wziął udział m.in. Marcin Bosacki, wielkopolski kandydat Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego, senatora Adama Szejnfelda reprezentowali natomiast asystenci: Dominika Kobiołka, dyrektorka Biura Senatorskiego oraz Maksymilian Ryżek, radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Gratulujemy!

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)