Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Kobiety z sukcesem na starcie

Redaktor admin on 13 Wrzesień, 2011 dostępny w Promocja. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz do tego wpisu

Sukces Na Start długofalowym programem rozwoju kompetencji zawodowych kobiet. Organizowany jest on od 2010 roku przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany. Jak dotąd udział w projekcie wzięło ponad 900 kobiet. Cztery konferencje, kilkadziesiąt szkoleń, inspiracja, wiedza, networking – to wszystko po to, aby w roku 2011 kobiety mogły energicznie ruszyć z miejsca i wystartować po sukces!

Tegoroczne edycja odbędzie się w dniach 23-25 września w Centrum Łowicka w Warszawie. Rozpocznie się od konferencji “Codziennie Pewna Siebie w biznesie”.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 17:00. Jako pierwsze gości przywitają Małgorzata Sawicka (Akademia Kobiet Sukcesu) oraz Patrycja Załug (Instytut Przemiany).

W sobotę 24 września i niedzielę 25 września, odbędzie się cykl szkoleń wzmacniających pewność siebie, które obejmą zagadnienia związane z szeroko rozumianym public relations, wystąpieniami publicznymi, asertywnością oraz skutecznym networkingiem.

Podczas spotkań, gośćmi specjalnymi będą m. in.: Wojciech Eichelberger – psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, Katarzyna Cieślik – Dyrektor Sieci Reklamowej Glossy Media oraz Agnieszka Chlipała – mistrzyni Świata Ju-jitsu, współautorka warsztatów z samoobrony i asertywności “Mocne strony kobiety”.

(źródło: http://www.kobietyisukces.pl)

Komentarz

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)