Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Europejskie Serce dla Szejnfelda

Redaktor admin on 16 Wrzesień, 2011 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz do tego wpisu

Poseł Adam Szejnfeld otrzymał „Kryształowe Serce”, nagrodę Europejskiej Unii Kobiet Sekcja Polska z uzasadnieniem: ”Posłowi Adamowi Szejnfeldowi w podziękowaniu za promowanie polskich kobiet. Europejska Unia Kobiet Sekcja Polska. Statuetkę wręczono w dniu 13 września br. przy okazji konferencji na temat roli kobiet w życiu publicznym, jakie odbyły się w Czarnkowie i w Nowym Tomyślu. Nagrodę za wieloletnią pracę na rzecz promocji kobiet poseł Szejnfeld otrzymał z rąk Barbary Bielickiej-Malinowskiej, przewodniczącej  EUK – Sekcja Polska oraz Aleksandry Smulskiej – Łukomskiej, wiceprezes EUK-SP.

To Serce jest za olbrzymi wkład i pomoc jaką dostajemy od posła Adama Szejnfelda od ponad 10 lat – mówiła prezes Barbara Malinowska. Jako przedsiębiorca dziękuję bardzo panu posłowi także za „Pakiet Szejnfelda”, który niezwykle ułatwił prowadzenie własnych firm w Polsce, dodała  wiceprzewodnicząca EUK w Polsce Aleksandra Łukomska – Smulska.

Warto przypomnieć, że w ostatnich miesiącach z inicjatywy i przy pomocy posła Adama Szejnfelda powstały w naszym okręgu dwa nowe zrzeszenia kobiet: Koło Kobiet w Nowym Tomyślu (tzw. koło południowe obejmujące powiaty: Wolsztyn, Grodzisk, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Międzychód, Oborniki) oraz Koło Kobiet w Czarnkowie (tzw. kolo północne obejmujące powiaty: Złotów, Piła, Czarnkowsko-Trzcianecki, Chodzież, Wągrowiec). Docelowo poseł chciałby, aby w każdym powiecie Okręgu Pilskiego Wielkopolski Północno-Zachodniej powstało koło aktywizujące działalność kobiet. Poseł Adam Szejnfeld uruchomił również w tym roku nowy portal internetowy poświecony sprawom kobiet pod nazwą: „Kobieca strona życia”. Portal jest dostępny pod adresem: www.kobiecastronazycia.pl, ale można na nim zalogować się również poprzez adres: www.szejnfeld.pl albo www.kobiety.szejnfeld.pl

Poseł Adam Szejnfeld był wzruszony tym wyróznieniem i podkreślił, że jego działania nie są podyktowane chęcią uzyskania wyróżnień i odznaczeń, nie mają też charakteru akcyjnego. Trwają już bowiem całą ostatnią dekadę.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Komentarz

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)