Maria Skłodowska - Curie “Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

Ignacy Paderewski “Droga do sukcesu pełna jest kobiet popychających swych mężów.”

Kobiety Platformy idą do Sejmu

Redaktor admin on 10 Październik, 2011 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz do tego wpisu

Wielkopolska Północna ma swoją posłankę. Maria Małgorzata Janyska, kandydatka Platformy Obywatelskiej, zdobyła trzeci wynik na listach PO, podczas wyborów parlamentarnych w pilskim okręgu wyborczym nr 38. Jest to niezwykle ważna i budująca informacja . W ławach poselskich zasiada coraz więcej kobiet.

Na Marię Janyskę oddano 12 124 tys. głosów, które dały jej ogromną przewagę nad większością kandydatów PO w pilskim okręgu wyborczym, zapewniając jednocześnie miejsce w Sejmie. Jest to kolejny mandat, dzięki któremu świat polityki zyska na swoim obliczu. Kobiece spojrzenie na niektóre sprawy wskaże możliwości, które byłyby zasłonięte dla męskich oczu. Nie da się ukryć, że kobiety są wrażliwe, co powoduje, że dostrzegają problemy, które wielu mężczyzn byłyby niewidoczne lub mało istotne. Są również często lepszymi specjalistkami w swoich dziedzinach. Tak więc Sejm, staje się miejscem, w które kobiety wnoszą nową jakość, przez co wszyscy zyskujemy.

Kandydatka Platformy Obywatelskiej, teraz już posłanka, cieszy się rosnącym poparciem społecznym wśród swoich krajan. Jest ona doskonale znana ze swojej działalności społecznej. Od lat związana z samorządem, w którym zajmowała się promocją naszego regionu, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jej praca zawsze przynosiła wymierne korzyści dla całej Północnej Wielkopolski. Jest doskonałą ekonomistką. Dzięki solidnemu wykształceniu oraz zdobywanemu przez lata doświadczeniu, Maria Małgorzata Janyska będzie doskonale wypełniać otrzymany mandat.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Komentarz

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)